Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.

 Handlevogn

Handlevognen er tom.


Nyhetsmail

Motta nyheter per epost.

PeBeCom AS er en Norsk verdiskapende distributør.

Vi har siden 1998 levert produkter fra anerkjente produsenter via et landsdekkende forhandlernett i Norge.

 

Vår målsetning er å være preferert leverandør av slikt utstyr til våre forhandlere, samt være "best i klassen" på support, leveringsdyktighet og teknisk service.

 

PeBeCom har et tett samarbeid med forhandlere og sammen finner vi riktig produkt til sluttkunden. Vi deltar på sambesøk og demonstrerer produkter i lokalene til sluttkunden, dette for å sikre at kunden velger riktig produkt basert på en grundig behovsanalyse.

 

PeBeCom tilbyr et fullverdig produktspekter innen fire hovedgrupper: Hodesett, datarelaterte produkter, IP-telefoniprodukter og teleprodukter,
 

PeBeCom produserer egne produkter, samt importerer produkter fra anerkjente utenlandske produsenter.

Vi er importør og autorisert distributør for Telecom produkter fra Sennheiser

PeBeCom importerer også IP-telefoniprodukter fra AVM, som f.eks. Fritz!Box. I tillegg leverer vi nettverksutstyr fra LevelOne. Vi har også SIP og LYNC terminaler fra Polycom og Mitel
 

Våre produkter selges via landets ledene telekjeder, elektrogrossister, faghandlere (data/tele). Vi har også egen teknisk avdeling med serviceverksted.
 

Vår lange erfaring og solide kunnskap innen kommunikasjonsutstyr gjør oss til en nyttig sparringspartner for ulike bransjer.
 

Velkommen til oss i PeBeCom!
 

Firmaopplysninger:
 
Org.nr: 980 027 783
Firmanavn: PeBeCom AS
Adresse: Professor Birkelands vei 24C
Inngang C9
1081 Oslo
Telefon: +47 22 90 65 10
Telefax: +47 22 90 65 11
E-post: post (at) pebecom.no
Daglig leder: Rune Bjåland
 
 
Rune Bjåland
Daglig Leder
22 90 65 14
41 41 84 14
rune@pebecom.no
Martin Brubak
Key Account Manager
22 90 65 18
martin@pebecom.no
Kristoffer Sørlie
Key Account Manager
22 90 65 21
kristoffer@pebecom.no
Jon Elling Nesdal
Key Account Manager
22 90 65 20
jonelling@pebecom.no
Ivar Erik Skaret
Key Account Manager
22 90 65 23
ivar@pebecom.no
Noelle Madrane
Backoffice
22 90 65 19
noelle@pebecom.no
Torill L. Eriksen
Økonomi
22 90 65 15
torill@pebecom.no
Ole Jørgen Hernæs
Lager / Logistikk
22 90 65 13
ole@pebecom.no
Copyright © 2017 PeBeCom AS - All rights reserved
Forretningssystem og netthandel er levert av MultiCase™ Norge AS

(3.17.5.19)